جوایز

در مسابقه یک هفته یک معما به برنده یک بازی و دمنوش های  متنوع کافه فکر هدیه داده می شود.

کوپن تخفیف
در مسابقه یک هفته یک معما به تمامی نفراتی که پاسخ درست را ارسال کنند کد تخفیف خرید از سایت کافه فکر ارائه خواهد شد.برای استفاده کافیست در صفحه تسویه حساب خرید محصول،کد تخفیفی که به صورت دایرکت در اینستاگرام فرستاده می شود را به صورت کامل و با رعایت حروف کوچک و بزرگ وارد کنید.

صندوقچه گنج
در مسابقه یک هفته یک معما هر معما امتیاز داشته و حساب کاربری هر کس با پاسخ صحیح به معما به اندازه معادل تومانی امتیاز معما شارژ خواهد شد. برای استفاده کافیست در سایت کافه فکر حساب کاربری ایجاد کنید و دیگه با امتیاز هایی که جمع کردین برین سراغ بازی های که دوست دارین

یادتون نره که ثبت هر نظر معتبر در نوشته ها و یا محصولات کافه فکر به میزان ۱۰۰ تومان به صندوقچه گنج شما اضافه کرده و همچنین  ۵ درصد هر خرید شما از فروشگاه آنلاین کافه فکر هم به اعتبار صندوقچه شما افزوده خواهد شد. ولی به یاد داشته باشید گنجایش صندوقچه گنج شما تا اطلاع ثانوی ۴۰۰۰۰تومان خواهد بود , به یاد داشته باشید که  صندوقچه های ما چند تا قانون هم دارند:

۱) هر هفته ده درصد از موجودی صندوقچه هایبه عنوان مالیات کسر خواهد شد.

۲) صنودوقچه های ما سر ریز هم می شوند!! یعنی هر بار که موجودی شما از این ۴۰۰۰۰ تومان بیشتر شود اضافه آن به صندوقچه نفر پولدار بعدی اضافه خواهد شد و داستان ادامه می یابد.

۳) هر چقدر بیشتر ار صندوقچه استفاده کنید صندوق شما بزرگتر خواهد شد و یک درصد هر خرید شما به ظرفیت صندوقجه شما افزوده خواهد شد.

۴) یادتون باشه کلا برای خرید از فروشگاه کافه فکر کلا در هر خرید می توانید از یک روش تخفیف استفاده کنید. به عنوان به طور همزمان نمی توانید از صندوقچه و کوپن تخفیف استفاده کنید.

در صورتی که موجودی صندوقچه شما کمتر از نیاز خرید شما بود ولی می خواهید که از آن استفاده کنید می توانید با ایمیل به آدرس customer@cafefekr.com  و یا با پیغام دایرکت در اینستاگرام، به اندازه موجودی صندوقچه خود کوپن تخفیف دریافت کنید تا بتوانید مابقی هزینه را از روش های دیگر پرداخت کنید.