نمایشگاهی برای شاد بودن

0

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی نورنبرگ یکی از بزرگترین نمایشگاه های اسباب بازی جهان است که حضور برندهای معروف، شرکت های خلاق، فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ، خرده‌فروشان مستقل و رسانه ها آن را به مهم‌ترین رویداد صنعت اسباب‌بازی تبدیل کرده است.

برقراری شبکه ای از ارتباطات حرفه ای میان تولید کنندگان و توزیع کنندگان و تبادل آخرین اطلاعات بازار و تحلیل آن از جمله دستاوردهای این نمایشگاه است.

در سال ۲۰۱۵ ، نورنبرگ پذیرای ۲,۸۵۷ شرکت اسباب بازی از ۶۷ کشور جهان بود. در محوطه ۱۷۰ هزار متر مربعی نمایشگاه نزدیک به یک میلیون اسباب بازی معرفی شد. از میان یک میلیون محصول عرضه شده در نمایشگاه، ۷۵ هزار مورد آن به محصولات جدید تعلق داشت.

بیشترین غرفه ها به چه کشورهایی تعلق داشت؟

در سال ۲۰۱۴ چین با ۲۴۳ غرفه بیشترین فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده بود. هنگ کنگ ، انگلیس و فرانسه در رتبه های بعدی قرار داشتند. در سال ۲۰۱۵ نیز چین با ۲۹۰ غرفه، انگلیس با ۱۷۴ غرفه و هنگ کنک با ۱۵۹ غرفه در این نمایشگاه حاضر شدند. آمریکا، فرانسه ، ایتالیا، نروژ، اسپانیا و تایوان در رده های بعدی جای گرفتند.

بخش ترند گالری

یکی از بخش های فعال در این نمایشگاه بخش ترند گالری است. در این مجموعه کارشناسان آخرین تحولات صنعت اسباب بازی  را رصد می کنند. بحث و گفت و گو پیرامون جدیدترین محصولات و ارتباط رو در رو با فعالان این صنعت الهام بخش بازدید کنندگان این غرفه می باشد. فضای اختصاص یافته به این مجموعه در حدود ۱۰۰۰ مترمربع می باشد.

در سال ۲۰۱۵ این مجموعه به بررسی سه فرآیند زیر در صنعت اسباب بازی پرداخت.

  • دانشمندان کوچک: اسباب بازی های که از طریق بازی ، علم و فن آوری را به کودکان معرفی می کند.
  • استعداد یاب: محصولاتی که به شناخت استعدادهای خلاق کودکان و نوجوانان کمک کرده و پتانسیل های درونی آنها را بیدار می کند.
  • فانتزی ها: اسباب بازی، لوازم جانبی و یا چاپگرهای سه بعدی که با استفاده از الکترونیک و توابع مجازی به خلق واقعیت تازه کمک می کنند.

انجمن کسب و کار اسباب بازی

یکی از انجمن های فعال در نمایشگاه اسباب بازی نورنبرک انجمن کسب و کار اسباب بازی است. این انجمن برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه اطلاعات تخصصی مختلفی را فراهم می کند. در سال ۲۰۱۴ سخنرانان این انجمن پیرامون مدیریت و استراتژی های خرده فروشان و آخرین متدهای های بین المللی بازاریابی صحبت کردند.

الن دیامانت بنیانگذار و مدیرشرکت CER)ایالات متحده آمریکا) می گوید:

“شرکت در این نمایشگاه و استفاده از سخنرانی های آن به ما دیدگاه جهانی در خصوص کسب و کارمان  ارائه می کند. ما اگر بخواهیم تولیدات و کارمان در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد باید شنونده حرفه ای های این صنعت از گوشه و کنار دنیا باشیم”

فروشگاه تخصصی بازی های فکری و رومیزی

مرکز جامع فکر و سرگرمی کافه فکر

اشتراک.

پاسخ دهید